Вівторок, 20.02.2018
Войнихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [197]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Мої статті

Славимо вчителя ім’я

В час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють  над землею,  немов дарують весь свій жар любові нашим учителям, приходить до нас освітянське свято, про яке розповіли    учні 10 та 11 класів (класні керівники Шелег Т.В. та Ражик С.Г.) Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів  4 жовтня 2014 року під час концерту «Славимо вчителя ім’я». А розпочали його учні  Семенюта Віталіна, Котеленець Владислав, Колісник Станіслав, Гаращенко Карина, Немятченко Аліна, Дерикон Віта, Ражик Ліля піснею та презентацією про весь педагогічний та технічний персонал школи.

Не секрет, що шкільне життя учнів починається з першого вчителя. Він відкриває малечі двері в чудову Країну Знань та  дає перші знання. Його лагідна посмішка назавжди залишається у пам’яті, очі так ласкаво по-материнські ніжно і тепло дивляться на  учнів. Саме тому учні 1 класу подарували для своєї вчительки Стефановської Ніни Петрівни пісню «Дружби добрий знак», а учні 2 класу для Зими Ольги Володимирівни проспівали пісню «Люблю вчительку», учні 3 класу для Рябухіної Світлани Михайлівни виконали пісню «Букварі і читанки», учні 4 класу для Онішко Надії Олексіївни – пісню «Школа».

Цікаво розповідали ведучі концерту (Семенюта Віталіна та Котеленець Владислав) про  вчителів – гуманітаріїв: Людмилу Миколаївну, Любов Григорівну,  Надію Василівну,  Світлані Олексіївну, Анастасію Сергіївну. Під музичний супровід, в дарунок їм, прочитав вірш Котеленець В.,  «О панно Інно».

Інсценізовану композицію «Рідна мати моя» подарували учні 6, 10 та 11 класів  вчителям природничо-математичного циклу: Олександру Володимировичу, Тетяні Василівні, Аллі Миколаївні, Інні Вікторівні, Світлані Григорівні.

А вчителю, якому  позаздрили б навіть давньогрецькі герої, тобто людині  спритності та сили -  учителю фізкультури Ростиславу Валентиновичу учні 10 класу подарували гумористичну сценку «Вчитель української літератури заміняє урок фізичної культури».

Школа – це великий корабель, що долає безкраї простори часу.  На його шляху зустрічається і лагідний штиль, і шалені бурі. Проте корабель пливе уперед,  долаючи всі труднощі. Завдяки чому? Завдяки тому, що за його штурвалом стоять досвідчені  і відповідальні  капітани:  директор нашої школи - Носенко Григорій Миколайович та його заступник – Загинайло Алла Миколаївна. В дарунком адміністрації школи від  учнів 7, 8, 9 класів (Кисляк А., Янко В., Василенко Є., Борисенко А., Кравченко А., Кравченко Т., Зінченко А., Резвін А.) був танок «Походка».

Учні 8 класу виконали пісню «Червона ружа», присвятивши її  вчителю про яку в нашій школі кажуть: «золотий голос» – Білосі Тетяні Василівні.

«Бувають вчителі з природженим педагогічним талантом, які вміють під час уроків жити спільним життям усього класу, забувати, про свої власні турботи, радощі й тривоги. Кожний урок такого вчителя є розширенням розумового кругозору учня, задоволенням його природної допитливості, розбудженої попередніми успіхами, є насолодою, а не мукою». Ці слова Івана Франка можна віднести на адресу кожного з учителів нашої школи, зокрема Холодняк Олені Анатоліївні, Тімосі Світлані Іванівні, Перерві Анні Сергіївні, Назаренко Юлії Юріівні.  Для цих вчителів учні 10-11 класів (Котеленець В., Ражик Л., Солошенко О., Чуприна М., Колісник С., Семенюта В., Дерикон В., Соколова Т.) виконали сучасний креативний танець.

Учні 5 класу (Динька К. та Дедуріна К.) щиро дякували всім вчителя за теплоту, з якою зустріли вчителі – предметними увесь їх клас і подарували пісню «Вчительська доля».

За те, що наша школа схожа на світлу оселю, у якій завжди панують порядок і чистота, ситно нагодовані та вчасно привезені до школи діти,  учні 7 класу (Іщенко О., Панник А., Дрипан К.) подарували хвилини гумору всьому обслуговуючому персоналу школи.

«Щастя, добра і любові щиро бажаємо вам» - ці рядки пісні подарували всім присутнім учні 11 та 6 класів по закінченні свята.

Категорія: Мої статті | Додав: alex (09.10.2014)
Переглядів: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz